PREZENT DLA SZEFOWEJ

W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na prezent dla szefowej. Jeżeli szukasz czegoś niebanalnego i nietuzinkowego - to trafiłeś idealnie. Personalizowane kubki, pojemne torby i tablice w sam raz do biura. Zajrzyj do Spod Lady!
znaleziono 139 produktów dla PREZENT DLA SZEFOWEJ

PREZENT DLA SZEFOWEJ

Pani Kierowniczka ma oko na wszystko. Nic nie umknie jej uwadze. Prezent dla szefowej nie może być zwyczajny i bez charakteru. Koniecznie sprawdź, co dla bizneswoman przygotował zespół Spod Lady. Szefowej przypadnie do gustu personalizowany prezent: kubek czy notes. Zabiegana szefowa doceni użyteczną torbę, która pomieści nie tylko firmowe dokumenty, ale też zakupy. Z myślą o bizneswoman przygotowaliśmy zestawy prezentowe, bo każda szefowa to ważna szycha. W Spod Lady znajdziesz upominek dla szefowej w sam raz na urodziny, imieniny czy też firmowe świętowanie udanego projektu. Nie zapomnieliśmy także o Dniu Kobiet i upominkach specjalnie na tę okazję!

Twoja szefowa docenia pomysłowość i zaangażowanie. To bardzo dobrze. Nadruki w Spod Lady to efekt starań naszych projektantów. Dlatego każdy prezent jest wyjątkowy. Spod Lady dba o wszystkie szczegóły związane z upominkiem - od etapu projektowania i produkcji po realizację zamówienia i jego wysyłkę. Zapraszamy do naszego sklepiku w Warszawie. Sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie dla wszystkich Pań Kierowniczek!