Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent dla wędkarza - 30 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent dla wędkarza - 30 pomysłów na prezent

Wśród naszych prezentów dla wędkarzy na pewno złowisz coś specjalnego! Kubki, koszulki i inne upominki czekają w Spod Lady!
Odkryj 29 pomysłów na prezent dla wędkarza

Zobacz powiązane kategorie

prezent dla wędkarza

Zainspiruj się i znajdź prezent dla wędkarza

Znasz kogoś, kto urodziny albo imieniny najchętniej spędziłby na rybach? Spraw mu wyjątkowy prezent dla wędkarza i każdy wyjazd nad wodę uczyń jeszcze przyjemniejszym! Unikatowe koszulki, kubki i poduszki to wśród naszej oferty, najpopularniejsze upominki dla wędkarzy! Pasja jest niezwykle ważna i jak już się ją znajdzie, trzeba ją pielęgnować. Imieniny, urodziny czy Święta to idealna okazja, by obdarować bliskiego miłośnika ryb unikatowym prezentem.

Siedzenie cały dzień nad wodą wymaga specjalnego przygotowania. Herbata najlepiej smakuje na ciepło i wtedy, gdy jest podawana w naszym kubku. Kiedy już jest po zakończonym sukcesem wędkowaniu, należy wygodnie rozłożyć się na kanapie i w spokoju zaplanować kolejny wyjazd. Nieoceniona będzie w tym wypadku poducha, praktyczny prezent dla wędkarza, która poza planowaniem, służy też do odpoczynku. Niech w pracy wszyscy wiedzą co, kochasz robić i czemu poświęcasz swój wolny czas! Wędkarska koszulka wyraża dokładnie to, kim jesteś i co Cię pasjonuje. Wykonana z naturalnych materiałów, stanowi wygodny i przewiewny upominek dla wędkarza, zarówno nad wodą, jak i „w cywilu”.

Spod Lady stawia na oryginalność i kreatywność, dlatego wszystkie nadruki są naszego autorstwa. Czuwamy nad każdym etapem, od produkcji po wysyłkę prezentu. Spraw wędkarzowi radość na odległość - skorzystaj z naszej poczty upominkowej. Sprawdź bogaty asortyment Spod Lady!