SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
SZYBKA WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 119 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE
  • Prezerwatywa Eros - OL -Sex
  • Śmieszny upominek na wieczór kawalerski.

opis produktu

Mawiali dawniej "Prędzej Ci serce pęknie"

OPIS PRODUKTUDom Towarowy "Spod Lady" sprowokowany deficytem towaru gumowego zwanego prezerwatywą zdecydował się przygotować własną linię. Prezentowana prezerwatywa to żartobliwa replika znanych w PRL prezerwatyw Eros ze Stomilu. Naszego autorstwa jest oczywiście tylko opakowanie. Na kartoniku umieściliśmy różne śmiesznostki.

Prezerwatywa umieszczona wewnątrz kartonika jest pełnowartościowym produktem. Chociaż wybrana została ze względu na jej "minimalistyczny" projekt graficzny. Producentem prezerwatywy jest niemiecka firma AMOR.  Prezerwatywa zapakowana hermetycznie z prostokątną białą folię, testowana elektronicznie. 

 

HISTORIA I WSPOMNIENIA"Erosy" to zwyczajowa nazwa na prezerwatywy wywodząca się od klasycznych polskich "gumek" Eros i Eros-Ol-Ex  produkowanych w Stomilu. Prezerwatywy te związane są z tzw. "aferą szpilkową" z lat 70 w której to kioskarki rzekomo nagminnie przekłuwały wszelkie partie produktu. Za ten proceder skazano jednak tylko jednego sprzedawcę. Stare "Erosy" zasłynęły również ze swojego hasła reklamowego - Prędzej Ci serce pęknie.

Prezerwatywy wykorzystywane były zgodnie ze swoim przeznaczeniem tylko w 50% przypadków. Inne zastosowania to: sikawki na śmigus-dyngus, zastępcze maselnice, woreczki na nasiona czy uszczelki do weków...

 

Ilu użytkowników tyle historii ;) 

Tagi produktu

Tylko online

Prezerwatywa Eros - OL -Sex

W magazynie. Termin wysyłki jutro
3,90 zł

Wybierz wariant produktu:

Dostawa Kurier DPD/ Paczkomaty:  piątek 22 stycznia
Paczkomaty sobota:  sobota 23 stycznia
Zdjęcia na stronie są własnością Załogi Zakładowej. Jeśli chcesz z nich skorzystać skontaktuj się z nami.