Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent na 40. urodziny - 40 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 11,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent na 40. urodziny - 40 pomysłów na prezent

Czterdzieste urodziny oznaczają jedno, ważną okazję do świętowania! Podaruj sympatyczny i nietuzinkowy prezent na 40 urodziny, dopasowany do osobowości, pasji i zainteresowań solenizanta. W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na upominki. Sprawdź i daj się zainspirować!
Odkryj 41 pomysłów na prezent na 40. urodziny

Zainspiruj się i znajdź prezent na 40. urodziny

Prezent na 40 urodziny. Kosmetyczna z nadrukiem.Podobno czterdzieści lat mija jak jeden dzień. Czterdzieste urodziny to nie powód do smutku. Z naszymi prezentami zły humor jest po prostu niemożliwy. Czterdziestka to wiek średni? Średnio trzeba się tym przejmować. 

 

40 urodziny? Pomysły na prezent

 

Koszulka, torba, poduszka albo kosmetyczka z odwołaniem do 40 urodzin - to dobry pomysł na prezent, ale nie jedyny. W Spod Lady znajdziesz wiele innych pomysłów na prezent urodzinowy. Pokaż, jak dobrze znasz solenizanta i podaruj mu upominek idealnie dopasowany do jego charakteru i osobowości. Kubek dla świętującego podróżnika, poduszka dla domatora - miłośnika domowych uroczystości, torby dla moli książkowych, fartuch dla kucharza - początkującego i wprawionego mistrza kuchni. Do zapisania planu na realizację marzeń, przemyśleń i spostrzeżeń polecamy notesy.

 

Pomysł na prezent z okazji czterdziestych urodzin. Torba z zabawnym nadrukiem.

Nietuzinkowy prezent na 40

 

Wyróżnij czterdziestolatka w dniu jego święta, podaruj mu oryginalną koszulkę, prosto Spod Lady. Szukasz nietuzinkowego prezentu? Sklep Spod Lady to bardzo dobry wybór. Nasi projektanci dzielnie pracują, by stworzyć pomysłowe i zaciekawiające nadruki. Świętowanie 40 urodzin nie może czekać? Prezenty wysyłamy tak, by dotarły do Ciebie jak najszybciej. Chcesz sprawić komuś niespodziankę? Skorzystaj z naszej poczty upominkowej. W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na sympatyczny prezent na 40 urodziny. Jesteś w Warszawie? Zapraszamy do naszego saloniku wystawowego przy ulicy Chmielnej Oryginalne prezenty na 40 urodziny znajdziesz w Spod Lady!