SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 11,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 89 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE

prezent na 40. urodziny

Czterdzieste urodziny oznaczają jedno, ważną okazję do świętowania! Podaruj sympatyczny i nietuzinkowy prezent na 40 urodziny, dopasowany do osobowości, pasji i zainteresowań solenizanta. W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na upominki. Sprawdź i daj się zainspirować!
37 pomysłów na prezent na 40. urodziny

  Zainspiruj się i znajdź prezent na 40. urodziny

  Prezent na 40 urodziny. Kosmetyczna z nadrukiem.Podobno czterdzieści lat mija jak jeden dzień. Czterdzieste urodziny to nie powód do smutku. Z naszymi prezentami zły humor jest po prostu niemożliwy. Czterdziestka to wiek średni? Średnio trzeba się tym przejmować. 

   

  40 urodziny? Pomysły na prezent

   

  Koszulka, torba, poduszka albo kosmetyczka z odwołaniem do 40 urodzin - to dobry pomysł na prezent, ale nie jedyny. W Spod Lady znajdziesz wiele innych pomysłów na prezent urodzinowy. Pokaż, jak dobrze znasz solenizanta i podaruj mu upominek idealnie dopasowany do jego charakteru i osobowości. Kubek dla świętującego podróżnika, poduszka dla domatora - miłośnika domowych uroczystości, torby dla moli książkowych, fartuch dla kucharza - początkującego i wprawionego mistrza kuchni. Do zapisania planu na realizację marzeń, przemyśleń i spostrzeżeń polecamy notesy.

   

  Pomysł na prezent z okazji czterdziestych urodzin. Torba z zabawnym nadrukiem.

  Nietuzinkowy prezent na 40

   

  Wyróżnij czterdziestolatka w dniu jego święta, podaruj mu oryginalną koszulkę, prosto Spod Lady. Szukasz nietuzinkowego prezentu? Sklep Spod Lady to bardzo dobry wybór. Nasi projektanci dzielnie pracują, by stworzyć pomysłowe i zaciekawiające nadruki. Świętowanie 40 urodzin nie może czekać? Prezenty wysyłamy tak, by dotarły do Ciebie jak najszybciej. Chcesz sprawić komuś niespodziankę? Skorzystaj z naszej poczty upominkowej. W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na sympatyczny prezent na 40 urodziny. Jesteś w Warszawie? Zapraszamy do naszego saloniku wystawowego przy ulicy Chmielnej Oryginalne prezenty na 40 urodziny znajdziesz w Spod Lady!