Typ: Run-time noticesKomunikat: Undefined index: wishlist_user_idKatalog: /home/users/hosting/public_html/prints.spodlady.com/includes/classPlik: wishlist.phpLinia: 47
Prezent na 60. urodziny - 40 pomysłów na prezent - Spod Lady
SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł

Prezent na 60. urodziny - 40 pomysłów na prezent

W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na prezent na 60 urodziny. Podkreśl wyjątkowy charakter solenizanta, jego długoletnią pasję lub nową fascynację. Wybierz oryginalny i sympatyczny prezent. Kubek, koszulka, poduszka, a może personalizowany notes? Daj się zainspirować. Sprawdź bogaty asortyment Spod Lady.
Odkryj 36 pomysłów na prezent na 60. urodziny

Zainspiruj się i znajdź prezent na 60. urodziny

Szukasz prezentu na 60 urodziny? Wiesz, że musi to być nietuzinkowy i sympatyczny upominek? Sklep Spod Lady to doskonały wybór. Sześćdziesięciolatek wiedzie ustabilizowane życie, w którym jest miejsce na realizowanie życiowych pasji. Doświadczenie pozwala cieszyć się z drobnostek i przymykać oko na drobne niepowodzenia. Sześćdziesiątka to powód do radości, przecież eksperci już dawno stwierdzili, że oznaki starzenia widać dopiero po setce.

Z okazji sześćdziesiątych urodzin podaruj nietuzinkowy prezent. Kubek z oryginalnym napisem, koszulka nawiązująca do charakteru i zainteresowań, notes do ważnych notatek - te i wiele innych pomysłów na prezent na 60 urodziny znajdziesz w Spod Lady. W naszym asortymencie znajdziesz także upominki przygotowane specjalnie na tę okazję. Podaruj prezent idealnie pasujący do okazji. Sprawdź nasz bogaty asortyment prosto Spod Lady.

Podczas wyboru prezentów urodzinowych liczy się pomysłowość i kreatywność. Kupując nasze prezenty już spełniasz ten warunek. Sami projektujemy nadruki i dbamy o każdy etap powstawania prezentu, aż po wysyłkę. Nie możesz osobiście wręczyć prezentu z okazji 60 urodzin? Skorzystaj z poczty upominkowej i wyślij upominek prosto do solenizanta. Sprawisz mu tym ogromną radość. W Spod Lady znajdziesz wiele pomysłów na prezent z okazji 60 urodzin dla mamy, taty, babci, dziadka czy znajomej i znajomego.