SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
PACZKOMAT - WYSYŁKA TYLKO 9,90 ZŁ
DARMOWA DOSTAWA DLA KOSZYKA OD 129 zł
 • Zestaw "Świąteczny relaks" z kosmetyczką
 • Zestaw

opis produktu

Osobisty i piękny zestaw prezentowy z kosmetyczką z imieniem

Zestaw "Świąteczny Relaks" z kosmetyczką przygotowaliśmy z myślą o każdej przyjaciółce, mamie, siostrze czy koleżance z pracy! Znajdziesz w nim świecę zapachową wraz z zapałkami w estetycznym pudełeczku, która rozprowadzi wokół delikatne nuty zapachowe - czas palenia to łącznie około 22 godzin. Personalizowana kosmetyczka z polskiej bawełny stanie się niezastąpionym, oryginalnym i praktycznym prezentem.

 

W skład zestawu wchodzą:

 • Świeca zapachowa: to niewielka świeca parafinowa o średnicy 7cm i wysokości 8cm w szklanym słoiczku z solidnym wieczkiem. Na długo zachowuje zapach - czas palenia sięga aż 22 godzin.
 • Zapałki: 25 sztuk zapałek zapakowanych w estatyczne pudełeczko.
 • Personalizowana kosmetyczka: wykonana z polskiej bawełny, z możliwością nadruku - treść wpisujesz w polu po prawej stronie (w wersji mobilnej pole znajduje się pod ceną). Praktyczny upominek na codzienny użytek.

 

Do zestawu dodaliśmy świąteczny akcent w postaci gałązki świerku z kokardą. Całość zapakowana w gustowny kartonik, przewiązany wstążką.

 

Informacje techniczne.

Kosmetyczka wykonana z polskiej bawełny o gramaturze 360 g/m2. Wymiary kosmetyczki: 19 x 12 x 6 cm. Nadruk wykonany za pomocą trwałych farb wodnych.
Świeca średnica ok. 7 cm, wysokość ok. 8 cm. Waga parafiny ok. 100 g, czas spalania ok. 22 godzin. Unikać bezpośredniego wdychania dymu. Po użyciu należy wywietrzyć pomieszczenie. Nie dotykać, może być gorące. Zapalać tylko raz. Przed zapaleniem zdjąć folię i inne elementy opakowania. Produkt nie jest przeznaczony do mycia w zmywarce. Należy używać podstawki do świec. Nie należy używać płynów do gaszenia świecy. Nie przenosić zapalonej świecy. Utrzymywać roztopioną powierzchnię parafiny czystą od zapałek i innych zabrudzeń dla uniknięcia zapalenia. Przyciąć knot na około 1 cm przed zapaleniem. Przyciąć knot na około 1 cm przed zapaleniem. Nie umieszczać świec w przeciągu. Do palenia świec stosować odpowiednie pojemniki kiedy świeca się topi. Płomień należy zawsze gasić pokrywką. Nie należy zdmuchiwać płomienia. Nie umieszczać świec w pobliżu źródła ciepła. Nie należy palić świec w pobliżu materiałów łatwopalnych. Należy zostawiać przynajmniej 10cm odstępu pomiędzy palącymi się świecami. Nie należy pozostawiać palącej się świecy bez kontroli. Świece palić poza zasięgiem dzieci i zwierząt.

informacje techniczne

Charakterystyka:

Kosmetyczka wykonana z bawełny o gramaturze co najmniej 360 g/m2. Wymiary kosmetyczki: 19 x 12 x 6 cm. Nadruk wykonany za pomocą trwałych farb wodnych

Tagi produktu

Wykonane w Polsce

Produkt Spod Lady zaprojektowany od serca przez polskich twórców, wykonany przez rodzimych producentów, na bazie polskich materiałów.
Nowość
Tylko online

Zestaw "Świąteczny relaks" z kosmetyczką

Niedostępny
Ten produkt jest aktualnie niedostępny :(
Zobacz koniecznie inne produkty Spod Lady
Zdjęcia na stronie są własnością Załogi Zakładowej. Jeśli chcesz z nich skorzystać skontaktuj się z nami.

  opis produktu

  Tagi produktu

  Niedostępny
  Ten produkt jest aktualnie niedostępny :(
  Zobacz koniecznie inne produkty Spod Lady

  powiązany asortyment

  Zdjęcia na stronie są własnością Załogi Zakładowej. Jeśli chcesz z nich skorzystać skontaktuj się z nami.