SPOD LADY - RETRO PREZENTY | OD SERCA - UPOMINKI I RZECZY NIECODZIENNE
WYSYŁKA KURIERSKA TYLKO 12,90 ZŁ
WYSYŁKA GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 129 ZŁ Z PŁATNOŚCIĄ ONLINE
  • Zestaw Pastelowy święty spokój

opis produktu

Pastelowe kolory różowego wina i słodkich dodatków

W zestawie:

  • butelka eleganckiego, różowego wina musującego Canella  0,2 l,
  • świeczka z pudełkiem zapałek, 
  • czekolada do picia na patyku

Całość zamknięta w eleganckim kartoniku.

 

Informacje o produktach:
Canella Pinot Rose Brut Rose Spumante Brut Millesimato 12%, to wysokiej jakości wino musujące wyprodukowane w 100% z winogron szczepu Pinot Noir. Swój piękny, blado różowy kolor zawdzięcza częściowej maceracji skórek przez okres ponad sześciu miesięcy. Wino będące idealną kombinacją świeżości i owoców charakterystycznych dla win musujących Canella oraz uwodzicielskiego różowego koloru i kwiatowych aromatów. Idealny aperitif na lato, świetnie komponuje się z lekkimi potrawami.

Konfitura truskawka z szampanem.40 g Składniki: truskawka 53%, cukier,  szampan do 0,5%, substancja zagęszczająca - pektyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy ALBO Konfitura pomarańczowa.40 g Składniki: pomarańcza 53%, cukier, substancja zagęszczająca - pektyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy. Nie ma możliwości wyboru smaku konfitury.
Świeca - informacje techniczne. Średnica ok. 7 cm, wysokość ok. 8 cm. Waga parafiny ok. 100 g, czas spalania ok. 22 godzin. Unikać bezpośredniego wdychania dymu. Po użyciu należy wywietrzyć pomieszczenie. Nie dotykać, może być gorące. Zapalać tylko raz. Przed zapaleniem zdjąć folię i inne elementy opakowania. Produkt nie jest przeznaczony do mycia w zmywarce. Należy używać podstawki do świec. Nie należy używać płynów do gaszenia świecy. Nie przenosić zapalonej świecy. Utrzymywać roztopioną powierzchnię parafiny czystą od zapałek i innych zabrudzeń dla uniknięcia zapalenia. Przyciąć knot na około 1 cm przed zapaleniem. Przyciąć knot na około 1 cm przed zapaleniem. Nie umieszczać świec w przeciągu. Do palenia świec stosować odpowiednie pojemniki kiedy świeca się topi. Płomień należy zawsze gasić pokrywką. Nie należy zdmuchiwać płomienia. Płomień należy zawsze gasić pokrywką. Nie należy zdmuchiwać płomienia. Płomień należy zawsze gasić pokrywką. Nie należy zdmuchiwać płomienia. Płomień należy zawsze gasić pokrywką. Nie należy zdmuchiwać płomienia. Nie umieszczać świec w pobliżu źródła ciepła. Nie należy palić świec w pobliżu materiałów łatwopalnych. Należy zostawiać przynajmniej 10cm odstępu pomiędzy palącymi się świecami. Nie należy pozostawiać palącej się świecy bez kontroli. Świece palić poza zasięgiem dzieci i zwierząt.

Tagi produktu

Nowość

Zestaw Pastelowy święty spokój

W magazynie. Najszybszy termin wysyłki dziś
74,90 zł
Ten produkt zawiera alkohol. Kupującym może być wyłącznie osoba pełnoletnia »

Wybierz wariant produktu:

Dostawa ekspresowa: jutro (zamów w ciągu 6 godz. 3min)
Dostawa standardowa: śr 30 listopada - czw 1 grudnia
Dostawa prezentowa z wyborem daty: sam wybierasz termin

Zdjęcia na stronie są własnością Załogi Zakładowej. Jeśli chcesz z nich skorzystać skontaktuj się z nami.